Tarihçe

Mahmut Usta babadan oğula geçen ve iki kuşaktır sürdürülen bir lezzetin marka adıdır.

1972 yılından beri...

Mahmut Usta babadan oğula geçen ve iki kuşaktır sürdürülen bir lezzetin marka adıdır.

Başta burma kadayıf olmak üzere, baklava çeşitleri, tulumba tatlısı ve şerbetli ve sütlü tatlıları ile 1972 yılından beri hizmet veren Mahmut Usta Türk mutfağının vazgeçilmezi olan geleneksel tatlılarını tamamen hijyenik ortamda, kaliteli ve doğal malzeme kullanarak seçkin ustalarımızın el emeği ile doğrudan müşteriye ulaştırıyoruz. Gıda teknisyenlerimizin kontrol ve denetimleri sonucunda müşteriye ulaştırdığımız bu doğal lezzeti şubelerimiz ve iş ortaklarımız vasıtasıyla siz tatlı severlere sunuyoruz.

Mahmut Usta babadan oğula geçen ve iki kuşaktır sürdürülen bir lezzetin marka adıdır. Kurulduğu günden bu yana babadan oğula geçen 2 kuşağın işlettiği, kurulduğu tarih olan 1983 yılından itibaren başta Kocaeli tüketicisi olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde de faaliyet gösteren büyük firmalar arasında yer almayı başarmıştır.  Tatlı sektörünün önemli bir ismi olarak müşterilerine hizmet veren Mahmut Usta Burma Kadayıfları’nı diğer üreticilerden ayıran en önemli özeliği ürün yelpazesinin geniş olmasıdır. Tecrübeli ustalarımızın gayreti ve kalite standardımızdaki şaşmaz ilke ile müşteri memnuniyetini önemsiyor ve üretmiş olduğumuz tatlı ve dondurma çeşitleri ile geleneksel damak zevkimizin nesiller boyu taşıyıcısı olmayı hedefliyoruz.

Kocaeli’deki mağazamızın yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında bulunan catering firmaları ve fabrikalar aracılığıyla ürettiğimiz tatlıları daha geniş kitlelere sunarak kurumsal iş ağımızı günbegün genişletiyoruz.